„Svět je nádherná kniha, ale nemá cenu pro toho, kdo neumí číst.“ Carlo Goldoni
zpět

Školní výlet - lanové centrum Cheb

19. června 2014 vyjela třída VII. C na výlet do lanového centra Trinity v Chebu. Na začátku se všichni seznámili s pravidly, která je třeba v centru dodržovat. Každý prošel školením a několikanásobnou kontrolou, než se vydal na kteroukoliv z atrakcí. Mladší děti využily nízké, dětské lanové překážky.  Čtyři žáci vyzkoušeli malý okruh s průběžným jištěním a ti nejodvážnější prošli velkým nízkým okruhem. V závěru některé děti využily obří houpačku. Žáci si prověřili svou odvahu, zručnost a rychlost. Každý jedinec dle svých možností a schopností rozvíjel své pohybové, koordinační a komunikační schopnosti. Po náročném pohybu pro děti pan Kříž připravil chutnou svačinu – grilovaná kuřecí křidélka.

Poděkování patří panu učiteli Šeflovi, který s žáky prošel celý střední okruh a dokázal je motivovat až do cíle, panu řidiči, který pomáhal Jeníkovi, slečně asistentce Fogatošové, která se postarala o Jarušku, panu Křížovi, který zajistil občerstvení na grilu. Velké díky patří firmě Decorum  - Vladimír Kukla za sponzorský dar – zaplacení autobusu.

 

Hodnocení žáků:

·         Nejvíc se mi líbilo všechno, ale nejvíc opičí dráha.

·         Líbilo se mi to, nejvíc houpačka.

·         Moc se mi tam líbilo, moc za všechno děkuji.

·         V lanovém centru se mi líbilo, nejvíce obří houpačka, byla 16 m vysoká. Líbilo se mi, že jsme byli všichni na sebe hodní a neudělali jsme žádnou ostudu. Děkuji za tak hezký výlet.

·         Výlet byl super.

·         Výlet se mi velmi líbil.

·         Bylo to dobré, výlet se mi líbil.

·         Křidélka byla výborná.

·         Bylo to moc hezké.

Mgr. Marie Kaiserová, třídní učitelka